Dodání na Slovensko

Podmínky dodání na Slovensko

Zákazníkům ze Slovenské republiky nabízíme doručení přímo na jejich adresu na Slovensku.

Platba

a) převodem - během ověření objednávky Vám náš pracovník sdělí veškeré nutné údaje pro správnou identifikaci platby, také Vám v případě nutnosti zašle na Váš email přímo zálohovou fakturu. S těmito údaji pomocí své banky prove?te platbu na náš účet - pokud nemáte zkušenosti s platbami do zahraničí, pora?te se zaměstnanci banky, kteří by Vám měli se správným vyplněním platebního příkazu pomoci.

b) dobírkou - zásilku platíte až hotovými penězi přímo řidiči, který Vám ji přiveze. Platba je přímo v EUR, pro přepočet z CZK je použit aktuální kurz platný v den doručení.

Doprava

Zboží zasíláme zásilkovou službou a jejích smluvních zahraničních dopravců. Cena dopravy je stanovena dle hodnoty objednávky. O odeslání zásilky Vás budeme informovat odesláním emailové zprávy. V následujících dnech Vám bude zásilka doručena na uvedenou adresu. Vzhledem k faktu, že jde o mezinárodní přepravu, nelze dopředu přesně odhadnout, kolik dní bude doprava trvat (cca 3-5 pracovních dnů).

Ceny za dopravu

Pro zboží doručované na adresu ve Slovenské republice cenu upřesníme dle konkrétní objednávky telefonicky nebo elektronickou poštou.

Při zaslání na dobírku (do SK), je připočítáno vždy ještě 100 Kč za inkaso peněz v hotovosti.

Pro doručení na adresu ve Slovenské republice není tedy zatím platná nabídka dopravy zdarma.

Jak je to s DPH ?

V případě, že je objednávající je registrovaným plátcem DPH na Slovensku, je zboží dodáno za ceny v Kč bez DPH. V ostatních případech je zboží dodáno za ceny v Kč s DPH. Pokud má být dodávka zboží uskutečněna bez DPH, je nezbytně nutné splnit následující podmínky:

- ve Vaší objednávce uvést své DIČ (bez uvedení proběhne expedice vždy za cenu s DPH)
- je nutné správnost DIČ doložit kopií registrace u příslušného finančního úřadu na Slovensku zasláním např. faxem či v digitální podobě na náš email – bez tohoto doložení není možná expedice za ceny bez DPH (a je provedena expedice za plnou cenu s DPH)