Podrobné informace o výrobku

Solární zboží » Solární nabíječky

Solární nabíječka Lava AM 114

Solární nabíječka Lava AM 114

Je vysoce výkonná univerzální mobilní nabíječka s vestavěným solárním panelem, pogumovaná, matná povrchová úprava. S jeho robustním tělem a výkonným 3.5 wattovým solárním panelem, pro nabíjení mobilních zařízení i tabletu. Vnitřní baterie má sílu až 6.000mAh, k úplnému nabití stačí jen 10-12 hodin slunečního svitu. Stačí rozložit solární nabíječku na slunci a ihned začne nabíjet. Samozřejmě, tuto baterii můžete nabíjet také přes USB nebo ze sítě. Modrá LCD zobrazuje průběh nabíjení. Má dva porty USB,mikro-USB a standardní USB kabel, díky tomu je možné nabíjet až 3 zařízení současně! Kromě toho má nabíječka vysoký výkon 2.1A,který umožňuje rychlé nabíjení!
Více informací

Novinka

Cena: 2 139 Kč s DPH za ks
Ušetříte: 113 Kč
Dostupnost:

14 dní

Výrobce:

A-SOLAR-Holandsko

Kód:

900114

 
Název Cena
Solární nabíječka Lava AM 114  2 139 Kč ks Přidat Ubrat

Je vysoce výkonná univerzální mobilní nabíječka s vestavěným solárním panelem, pogumovaná, matná povrchová úprava. S jeho robustním tělem a výkonným 3.5 wattovým solárním panelem, pro nabíjení mobilních zařízení i tabletu. Vnitřní baterie má sílu až 4.000mAh, k úplnému nabití stačí jen 8 hodin slunečního svitu. Stačí rozložit solární nabíječku na slunci a ihned začne nabíjet. Samozřejmě, tuto baterii můžete nabíjet také přes USB nebo ze sítě. Modrá LCD zobrazuje průběh nabíjení. Má dva porty USB,mikro-USB a standardní USB kabel, díky tomu je možné nabíjet až 3 zařízení současně! Kromě toho má nabíječka vysoký výkon 2.1A,který umožňuje rychlé nabíjení!

Specifikace: Solární panel 3,5W, vstup 5V/ 1A, výstup 1A + 2.1A. Barva: černá Baterie: 4000mAh li-polymer. Dodáváno včetně konektorů: Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, Mini USB, Micro USB, (Nokia, HTC, Blackberry, atd.)./

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek

Rozměry: 9x15x2cm
Váha: 242g